06 Eylül 2013 #1997190

Vodafone Aksesuar Setini Göndermiyor ve Oyalıyor!

Öncelikle bu konuyla olarak 5. şikayet kaydım. Vodafone Red ile Samsung Galaxy S4 kampanyasına taahhütlü olarak katıldım. İlk 5. 000 kişiye 200 TL değerinde aksesuar paketi hediye edilecekti ve 1 Haziran itibariyle dağıtılacaktı. İlk 5. 000 kişideyim ve 3 ay olmasına rağmen Vodafone tarafından hiçbir gönderim sağlanmadı.


Her şikayet kaydımda verilen cevaplar klasikti. Gönderimler devam etmektedir, işlemler hızlandırılmıştır vs. Benim artık Vodafone'a hiçbir tahammülüm kalmadı. Bu yapılanın ayıplı hizmetten farkı yoktur. Ürünümün tamamen iadesini istiyorum. Yine bana verilecek işlemler hızlandırılmıştır yada gönderimler Aras Kargo ile devam etmektedir gibi cevapları da kabul etmiyorum.

Samet 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Aksesuar paketinizin tarafınıza ulaştırılması için gerekeli müdahalelerin yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Samet09 Eylül 2013

    çok kısa sürede döndünüz gerçekten...kurumsal bir firma bir müşterinin sorununu çözemiyor

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön