27 Ağustos 2013 #1977147

Vodafone Adıma Hat Açmış!

541 663 **** numaralı Vodafone hattının kendi adıma alınmış olduğunu öğrendim ama numarayı da kullananı da tanımıyorum. Bu hattan dolayı başıma bir problem çıkmasından endişeleniyorum. Numarayı aradığımda karşımdaki insan Konya'da olduğunu belirtiyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Mehmetyusuf 84 Okunma

Cevaplar

  • Mehmetyusuf05 Eylül 2013

    bu hattın hemen kapatılmasını istiyorum herhangi bi sorumluluk kabul etmiycemi belirtirim özel iş yerin de çalıştığım için yazdığınız şeyleri yapmaya zamanım olmuyo

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın M****** Y****** Z****** Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailinize istinaden gerekli incelemenin yapılabilmesi için; adına hat açılmış olan kişiye ait kimlik fotokopisi[TC kimlik numarası yer alan], adres bilgisi belirtilmiş ve el yazısı ile yazılmış durumu anlatır dilekçenin 0212 3675000 nolu fax numarasına gönderilmesini rica ederiz. Dilekçe sonunda atılan imzanın yan yana 3 adet olması gerekmektedir.Konu ile ilgili gerekli inceleme evrakların tarafımıza ulaşması ile birlikte başlayacak olup, inceleme sonucu hakkında ilgili birim tarafından tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön