11 Eylül 2013 #2005739

Vodafone Adıma Habersiz Hat Açmış!

Bilgim dahilinden olmadan benim kimlik bilgilerimle ikamet ilmuhaberim ve adıma kayıtlı fatura ibrazı alınmadan ve tarafımdan ıslak imza alınmadan 3 farklı faturalı hat alınıp bu hatlar kullanılmış ve şu anda borcu bulunmaktadır.


Savcılığa, BTK'ya, Tüketici Haklarına gerekli başvuruları yapmış bulunmaktayım konu ile ilgili. Mağduriyet ve tazminat davası açacağım. Koskoca bir firma nasıl olur da benim adıma hat açılmasına izin verebilir ve Vodafone müşteri hizmetleri konu ile ilgili bilgilendirme geri dönüş asla yapmadı.

Mahmut 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın M****** S*** K***** Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden gerekli incelemenin yapılabilmesi için; adına hat açılmış olan kişiye ait kimlik fotokopisi[TC kimlik numarası yer alan], adres bilgisi belirtilmiş ve el yazısı ile yazılmış durumu anlatır dilekçenin 0212 3675000 nolu fax numarasına gönderilmesini rica ederiz. Dilekçe sonunda atılan imzanın yan yana 3 adet olması gerekmektedir.Konu ile ilgili gerekli inceleme evrakların tarafımıza ulaşması ile birlikte başlayacak olup, inceleme sonucu hakkında ilgili birim tarafından tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön