10 Mayıs 2013

Vodafone Adıma Habersiz Hat Açılmış!

Benim adıma çıkarılmış bir hat mevcut benim bilgim dahilinde olmadan Diyarbakır şubenizden çıkarılmış ve şuan bu hat savcılık tarafından takipte ve vodafone ve Diyarbakır Bereket Telekom bayiden suç duyurunda bulunacağım.

Gökçe 163 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın İlgili , Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailinize istinaden gerekli incelemenin yapılabilmesi için; adına hat açılmış olan kişiye ait kimlik fotokopisi(TC kimlik numarası yer alan), adres bilgisi belirtilmiş ve el yazısı ile yazılmış durumu anlatır dilekçenin 0212 3675000 nolu fax numarasına gönderilmesini rica ederiz. Dilekçe sonunda atılan imzanın yan yana 3 adet olması gerekmektedir. Konu ile ilgili gerekli inceleme evrakların tarafımıza ulaşması ile birlikte başlayacak olup, inceleme sonucu hakkında ilgili birim tarafından tarafınıza bilgi verilecektir. Kimlik gönderimi halinde dosya örneğinin tarafınıza iletilebileceğini belirtmek isteriz. Sözleşme üzerinde hangi tarihte hangi bayiden işlem yapıldığı bilgisi mevcuttur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gökçe13 Mayıs 2013

    ne gerı donusu sız benımle dalgamı8 gecıosunuz benı narkotık cagırıp sorgu yapıo sız bana gerı donus saylayacgız dıyosunuzz kabul etmıyorum sızı dava edıyorum dılekcem suan savcılıkta...

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön