16 Mayıs 2013 #1801756

Vodafone Açma- Kapama Ücreti Alıyor!

Bu ay ki faturamı son ödeme tarihinden sonra ödediğim için, "açma-kapama bedeli" olarak, 3,5 T.L eklendiğini gördüm. Diğer operatörleri de kullandım ancak vodafone şeffaflığına inandığım için bu hatta geçtim.


Bu uygulamadan dolayı hattımı değiştireceğim ve kamuda ki bu hattı kullanan arkadaşlarımı da uyararak operatör değiştirmelerini tavsiye edeceğim.Açma kapama ücreti altında alınan bu paranın hangi yasal dayanağa göre alındığının tarafıma bildirilmesini ve hakkımı tüketici hakem heyeti ve diğer kanuni yollarla da arayacağımın bilinmesini arz ederim.

İbrahim 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden hattınıza ait fatura tutarının ödenmemesi ve hattın kısıtlanması durumunda, ödemenin yapılmasının ardından hat aktif edilmekte ve bir sonraki dönem faturasına açma ücreti yansımaktadır. Söz konusu tutar sözleşmenizde Mali Hükümler bölümünde belirtilmekte olup, mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön