13 Şubat 2014

Vodafone Açıklanamayan Ücret Talep Ediyor!

Vodafone olarak bana gelen mesajda, 'Son faturanızda eksik ücretlendirme olduğu tespit edilmiştir. Eksik ücretlendirilen 10.55 TL ilk faturanıza eklenecektir' yazmaktadır.


Bununla ilgili olarak müşteri hizmetlerini aradığımda geçmiş dönemde yapılan hatalı vergilendirmelerin ücreti olduğunu bildirdiler.


Bu da demek oluyor ki benden vergi almadığınız için siz devlete de eksik vergi verdiniz ve bunun hiçbir şekilde açıklamasını yapamıyorsunuz.


Ücret ufak da olsa tüm haklarımı bu konuda arayacağımı; telefon hattımı da sizden aldığım hizmet kalitesizliği, müşteri memnuniyetsizliği ve muhattap kişi bulamadığımdan iptal edeceğimi bildirmek isterim.

Güven 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön