19 Mart 2013 #1694127

Vodafone Açıklaması Olmayan Faturalar Kesiliyor!

Aylar önce yaptığım HTC kampanyasından halkalı star iletişimin yanlış bilgilendirmesinden dolayı girdiğim kampanyadan. 12 ay sonunda kalan 12 ayında bir seferde faturama yansıtılarak ve müşteri temsilcisine başka fatura gelmeyeceğine dair soruya evet yanıt alınmasına buna istinaden Avea ya numara taşıdım.


1-2 ay sonra gaipten 0,60 -0,70 tl gibi her ay içeriğini müşteri temsilcisinin bile bilmediği faturalar geliyor halada gelecek fatura olarak gözüküyor. Defalarca itiraz kaydı yapmama rağmen her seferinde 5-10 gün içerisinde dönüş yapılacak deniliyor ama daha dönen olmadı. Yakında icra gelirse şaşırmam..Vodafone mu bir daha asla!

Bülent 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 14.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bülent16 Nisan 2013

    malesef aylar oldu ne geri dönüş var. nede müşteri hizmetlerinin bir mantıklı yada mantıksız açıklaması var. içeriği bilmiyoruz gibi geçiştirme cevaplar... sonuç faturalar hala geliyor. geri dönen bırakın faturanın neye istinaden kesildiğine dair bilgisi olmayan müşteri temsilciler familyası ilkdefa görüyorum...

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön