04 Eylül 2013 #1992844

Vodafone Açık Olmayan Esaslar Nedeniyle Mağduriyet Yaşattı!

Yurt dışında kullanmak için Her Şey Dahil Vodafone Pasaport servisine kaydoldum. Servisle ilgili esaslarda, müşterinin tarifesinde internet varsa bunu yurtdışında da kullanabileceği belirtiliyordu. Ben de Vodafone'dan telefon görüşmesi, sms ve internet hizmeti alıyordum.


Ama bu hizmetler birbirinden bağımsız olduğu için satın aldığım internet, servis şartları dışında kalıyormuş. Bunu bilmediğim/anlayamadığım/düşünemediğim/gözden kaçırdığım/tahmin edemediğim için internet kullanmaya yurtdışında devam ettim. Sonuç: 210 TL internet ücreti.


İtirazım, böyle kolayca düşülebilecek bir hataya Vodafone'un özen göstermemesi ve tarife dışındaki internetimin bu servisle birlikte kullanılamaması hakkında.

Kahraman 60 Okunma

Cevaplar

  • Kahraman02 Ekim 2013

    Dün BimCell başvurumu yaptım. Vodafone'dan ekstra aldığım sms ve internet paketlerini iptal ettim. Tüm geçiş işlemleri de birkaç gün içinde bitmiş olacak. 14 yıllık birlikteliğe son. İçim rahat etmiş oldu böylece. Keşke tüm haksızlığa uğrayanlar tepkilerini böyle radikal bir biçimde verse. Aksi durumda, benim sorunumda olduğu gibi, samimiyetsizce yaklaşımlar görmeye ve hiçbir şeyin değişmediğini izlemeye devam edeceğiz.

  • Kahraman09 Eylül 2013

    Standart cevaplar vererek geçiştiren, kurumsal(!) ama 'çözüm ve müşteri memnuniyeti odaksız', uluslararası ama 'yerlileşme'yi ihmal etmemiş firmalardan biri. Son faturamı da ödeyip bir daha görüşmemek üzere kendilerine veda edeceğim.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,542567****numaralı hattınıza yönelik şikayetiniz hakkında 03.09.2013 tarihinde bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön