24 Haziran 2014

Vodafone Aboneye Kapatılan Tarifeye Numara Taşıyor!

17 Haziranda kız arkadaşımla "Hepsi Bir Arada Duble İnternet" paketine geçmek için numaramızı Vodafone'a taşıdık. Bayi de bana hat aktif olduktan sonra HEPSI yaz 7000e gönder dedi hatta zarfın üzerindeki etikete yazdı. Hat aktif olduğunda bu kodu kabul etmedi Aradım bu tarife 13 haziranda bitti denildi. Şikayet oluşturduk ama dönen olmadı. İki gündür ne arama yapabiliyoruz ne mesaj atabiliyoruz. Bugün YENİ ESNEK GENÇ tarifesine geçelim dedik onu da kabul etmedi. 30 gün içerisinde sadece 1 defa anlık tarife değişikliği yapabilirsiniz diyo. Numaramız taşınırken "Hepsi Bir Arada Duble İnternet" paketini kullanabilmek için tarifemiz Yeni Özgür Genç olarak kaydedilmiş. Şikayetçiyim..

Özkan 496 Okunma

Cevaplar

 • Özkan'ın Teşekkür Mesajı27 Haziran 2014

  Geri dönüş yapıp sorunun çözümünü sağladılar. Teşekkür ediyorum

 • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Özkan26 Haziran 2014

  Aynı sorun kız arkadaşım için de geçerli, bu defa benim tarifemi geçirdiler ama onun tarifesinde bir değişiklik yapmadılar. Hem Erzincanda vodafone bayiine uğradık hem de 2 defa çağrı merkezini aradık. Değişiklik yapılamaz denildi. Halbuki 24/06/2014 tarihinde benim hattımda bu değişiklik yapıldı. Hayır "Hepsi Bir Arada Duble İnternet" paketi olmasın da "Esnek" tarife olsun. Yeterki değişiklik yapabilelim. 10 gündür bu sıkıntıyı yaşıyoruz.

 • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

  “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön