02 Ocak 2014

Vodafone Abonesi Olunmadığı Halde Kredi Kartından Para Çekmiş!

Şirketimizin Vodafone ile ilgili hiçbir bağlantısı olmamasına rağmen, şirket sahibinin kredi kartından bizle alakası olmayan bir numaranın fatura bedeli tahsil edilmiştir. HSBC kartımızdan 97.10 TL ücret çekilmiş olup, iade sürecinde bankamızla görüşmemiz gerektiğini ya da işlem yapılan numara sahibine kimlik fotokopilerini vermemiz gerektiğini belirttiler ancak kredi kartımızdan bilgimiz haricinde neden ve nasıl ödeme çektiklerini belirtmediler.

Eray 136 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Eray07 Ocak 2014

    Sorunum çözülmemiş olup herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Sıradan bir e-mail prosedürü izlenmiş ve umursanmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön