14 Mayıs 2013 #1797310

Vodafone Abonesi Kredi Kartımdan Fatura Ödüyor!

HSBC kredi kartıma ait Mayıs Ayı ekstresini incelediğimde bana ait olmayan bir numaraya ait Vodafone faturası tahsilatı gördüm. Önce bankamı aradım, herhangi bir otomatik fatura talimatım olmadığını bu işlemin bir Vodafone bayisinden yapıldığını söylediler. Vodafone'un Ankara Ankamall mağazasına gittim. Bu numaranın H..... M..... Ç..... adında birine ait olduğunu, ilgili işlemin İstanbul Avcılar'da yapıldığını öğrendim.


Vodafone Müşteri hizmetlerini aramam söylendi. Aradım ancak bir temsilci bunun kendi problemleri olmadığını, mahkemeye başvurmamı istedi. 0543 798****** numarayı aradığımda ise arama kabul etmiyor uyarısı çıkıyor. Vodafone kendi abonesinin beni mağdur etmesine seyirci kalıyor.

Vahit 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vahit14 Mayıs 2013

    Evet sağolsun birisi aradı ama sorunu detaylı anlattığım halde yapacak bir şey olmadığını söyleyip kapattı telefonu. Yani çözülen bir durum söz konusu değil asla.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön