26 Şubat 2013

Vodafone Abonelikten Ayrılırken Bir Ay Fazladan Ödeme Yaptırıyorlar!

Vodafone'dan ayrılarak başka bir operatöre geçtim. Paket başlangıç tarihinin üzerinden sadece 2 gün geçmesine rağmen bana bir aylık fatura gönderildi. Kullanmadığım 29 günlük ücret de talep edildi.


Vodafone'a geçmeden önce çıkarken 1 aylık fazla fatura ödeyeceğinizi de hesap edin.
Vodafone ayrılan müşterilerinin memnuniyetsizliğini artırmaya devam ediyor. Gidiyorsun bari, son bir kere daha bir daha gelme bana mı demek istiyor? Kullanmadığım dakikaları ödemek istemiyorum.

Ender 25 Okunma

Cevaplar

  • Ender28 Şubat 2013

    Bu açıklamalar işin sadece hukuksal tarafı. Ben bir tek şeyi bilirim: Kullanmadığım 28 günlük konuşmanın parasını benden istiyorsunuz. Bu tür bir haksızlık Vodafone tarafından yapılmaması gerekliydi. Üç kuruş kazanacağız diye şirketinizin saygınlığından kaybediyorsunuz, farkında değilsiniz. Vodafone'u artık hiç sevmiyorum... Bir müşteriye bunu dedirtmemeyi başaramadınız. Giden müşterilerin belki bir gün geri dönebileceğini sanırım hiç düşünmüyorsunuz. Bu koşullardan ben bir daha asla Vodafone'a dönmek istemem.

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sayın E**** A****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili fatura kesim tarihinin her ayın 21. günü olup fatura kesiminden sonra yeni bir dönemin içerisindeyken hat iptali ,prepaid geçiş ya da hattın taşınması durumunda dönem içinde paket ücretinin tamamı son fatura tutarına yansıtılmaktadır.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön