23 Eylül 2013 #2025956

Vodafone Abonelik İptalinde Sorun Çıkarıyor!

Vodafone cihaz kampanyasından yararlandım. 21/09/2013 tarihi itibariyle 24 ay taahhüdüm bitti ve hattımı faturalıdan çıkarmak istedim. Fakat taahhüdüm bitmesine rağmen benim bugün için faturadan çıkamayacağımı ay sonu gibi(tam tarih belli değil)arasanız faturasız hatta geçebileceğimi söylendi. Yani aslında cihaz bizlere 25 ay taahhüde göre satılıyormuş. Çünkü ay sonu aradığımda diğer ayında faturasını kesmiş ve benden tahsil etmiş olacaklar.

Mehmet 404 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Eylül 2013

    Sayın vodofone yetkilisi Ben tahütüm bittikten sonra zaten müşteri temsilcinizle görüştüm. Yani bunu idrak edemiyorsunuz. Ben caymıyorum benim tahütüm bitmiş ve faturalı hattan çıkmak istiyorum bu kadar basit bir olayı neden anlamak istemiyorsunuz. Birde cevapta yazıyorsunuz gerekli şikayetinizi inceledik ama inceleme zahmetinde bile bulunmamışsınız. En kısa sürede hatlarımı vodofone den çıkartacağım. Bu sizin genel şirket politikanız herhalde çünkü biri internet paketinde de benzer sorunlarla karlaşmıştım. Müşteri memnuniyetiz şahsım adına 0

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlı olan kampanyayı imzalamış olduğunuz taahütnamedeki ay boyunca kullanmanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Taahütnamede ki sürenizin bitiminden önce kampnayayı sonlandırmanız durumunda taahütnamadede bilgisi mevcut olan cayma medelinin faturanıza yansıyacağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön