11 Kasım 2013

Vodafone Abonelik İptal İşlemimi Yapmıyor!

2 ay önce Vodafone iletişim merkezi Sakarya şubesine Vodafone internet aboneliğim iptali için müracaat ettim. 48 saat sonra size dönüş yapılarak aboneliğiniz istemezseniz iptal edilecektir denmesine rağmen kullanıma kapatılan hattımın 2 ay faturasını ödedim. Bunun üzerine tekrar Sakarya şubesine gittiğimde tekrar iptal işlemi açalım dendi.

Defalarca müşteri hizmeti ile görüşmeme rağmen bu konu hakkında çözüme ulaşamadım. 2 gün denmesine rağmen 2 aydan fazla süre geçmesine rağmen hala dönülmedi. Bu hangi hukuk ve ahlaka göre hizmetini alamadığım işin ücretini ödemekteyim. Bu mudur müşteri memnuniyet hizmeti?

Muhammed 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, bilgi verilmiş ve işleminiz yapılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön