19 Eylül 2013 #2020194

Vodafone Abonelik Devamına Rağmen Fazla Fatura Gönderdi!

Önceki tarifem her yöne 1000 dk. idi aylık ödemem 36 TL'ye denk geliyordu. Aboneliğimin sona ermesine yaklaşık 1 hafta kala Vodafone tarafından arandım tarifemin ay sonuna kadar biteceği söylendi. Yeniden 1000 dk görüşme yapabilmem için kendileri ile aylığı 34 TL'ye anlaştık. Ancak nasıl oldu ise bu ay bana 62 TL fatura geldi.


542'den arayıp da sebebini sorduğumda ise tatmin edici bir yanıt alamadım önce 500 dk anlaştığımı sonra süremi geçtiğimden bahsettiler. İtiraz edince ise çift fatura olduğundan falan bahsettiler. Anlaşmayı yapmadan benim ilk faturayı çift ödemem gerektiğini kabul ettiğime dair garip bir yanıt verdiler.

Özgür 49 Okunma

Cevaplar

 • Özgür26 Eylül 2013

  vodafone düşüncelerini yazmış ben şikayetimi yazmışım benim yapacağım hattımı değiştirmek. Demek ki tarife biterken kesinlikle telefon ile değil gsm merkezlerinden uzatmak gerekiyormuş yoksa çiftbundle (toplu süre ücreti) diye bir şey varmış değerlendirmeyi Türk halkına bırakıyorum netice itibari ile herkes bu siteden şikayetleri ve cevaplarını görüyor.

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 505562**** nolu hattınıza yönelik incelemelerde,*505562**** nolu hat üzerinden 17.07.2013 tarihindeki görüşme kayıtları dinlenmiştir.Yapılan kampanya sunumunda tarife değişikliği işleminin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturasına bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle( (toplu süre ücreti) "Hattınıza şuanda kullandığınız ve yeni tarifenizin bugünden fatura kesim tarihine kadarki kismi bedeli yansıyacaktır." ücretinin yansıyacağı bilgisi verilmiş ve tarafınızdan alınan onay ile işlem gerçekleştirildiği tespit edilmiştir.Bu nedenle çıkan faturaya müdahale edilememektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Özgür22 Eylül 2013

  hala bana ulaşıp sorunumu çözmediler bir hafta daha bekleyip çözülmezse hattımı değiştireceğim

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön