10 Eylül 2013

Vodafone Abone Merkezinden Şikayetçiyim!

Mayıs 2013 tarihinde Avea'dan Vodafone'a geçiş yapmıştım. Geçiş yaptığım abone merkezi bana hiç bir şekilde açıklama yapmadan sözleşmeli bir tarifeye geçiş yapmış benim bilgim haricinde. Bunun üzerinde ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir çözümle karşılaşmadım.

Ağustos aynın 2'sinde resmi geçiş işlemimi tamamlayarak Avea'ya tekrar geri geçiş yaptım. Bana eylül ayında gelen bir sms ile bilgi verilerek 1-31 Ağustos arası telefon faturası olarak 116.50 TL kesilmiş. Ağustos ayında hiç Vodafone kullanmadığım halde nasıl bana 1 aylık fatura düzenlediğini ve bana sözleşmeli bir hat olduğu için kesilen cezayı anlamadım. Vodafone ve abone merkezinden şikayetçiyim.

Murat 231 Okunma

Cevaplar

 • Murat14 Eylül 2013

  şikayetim hiç bir şekilde degerlendidirlmemiş,klasik cevaplar yazılmış.

 • Murat12 Eylül 2013

  zaten size dilekçe ile başvurup sonuç alacağıma inansam buraya şikayet yazmazdım.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın M****** Y***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak ister,evraklarınız ile ilgili detaylı incelemenin gerçekleştirilebilmesi için adına hat açılmış olan kişiye ait kimlik fotokopisi[TC kimlik numarası yer alan], adres bilgisi belirtilmiş ve el yazısı ile yazılmış durumu anlatır dilekçenin 0212 3675000 nolu fax numarasına gönderilmesini rica ederiz. Dilekçe sonunda atılan imzanın yan yana 3 adet olması gerekmektedir.Konu ile ilgili gerekli inceleme evrakların tarafımıza ulaşması ile birlikte başlayacak olup, inceleme sonucu hakkında ilgili birim tarafından tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Murat10 Eylül 2013

  zaten müşteri hizmetlei aramıştım,sonuç alamadım.

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön