07 Eylül 2013

Vodafone Abone Merkezi Yanlış Yönlendiriyor!

3 ay kontratlı vınn almış idim. Vını aldığımda 3. ayın sonunda arayın iptal ederler dediler. Abone merkezinden arıyorum kontratlı iptal edemiyoruz diyorlar kontrat bitince arayın dediler. Tekrar aradım kontrat bitmeden yeni faturaya geçmişiniz bir fatura daha çıkacak dediler. Bir daha kontratlı vınn almam hele birde Vodafone ise kimse net bir bilgiye sahip değil. Abone merkezlerinde insanları yanlış yönlendiriyorlar.

Ahmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konu hakkında Vodafone Cep Merkezi sorgulanmış ,abonelik evraklarınız kontrol edilmiştir. Vodafone Cep Merkezi tarife bilgilerini paylaşarak geçiş işlemi gerçekleştirdiğini belirtmektedir.Bu bağlamda faturalandırmanın sözleşme ve tarifeye uygun gerçekleşmesi sebebiyle müdahale edilemeyeceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön