22 Şubat 2013

Vodafone Abone Merkezi Telefonumun Pasaport Kaydını Yapmamış!

Vodafone Afyonkarahisar Efe Telekomünikasyon, kendilerine yaptırdığım pasaport kaydı evraklarını Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna göndermemiş.


Yurtdışından gelen telefonumu, Vodafone abone merkezine giderek ücret karşılığında kayıt altına aldırdım. Ancak 20.02.2013 tarihinde telefonum aniden kayıt dışı duruma geldi. BTK'yı
aradığımda telefonuma ait evrakların kendilerine hiç ulaşmadığını belirttiler. Yani abone merkezi evraklarımı merkeze hiç göndermemiş.


Şuan telefonum kullanılamadığı için problemin derhal halledilmesini ve bana e-posta kanalıyla bilgi verilmesini istiyorum.

Murat 69 Okunma

Cevaplar

 • Murat02 Mart 2013

  Standart ve çözüme yönelik olmayan bir cevap aldığımı belirteyim. Problemim çözülseydi asıl şaşırtıcı olan o olurdu. Ayrıca tarafıma bariz bir şekilde yalan söylenmiştir.

 • Vodafone Temsilcisi27 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.02.2013 tarihinde tarafınıza Vodafone Cep merkezi tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Murat25 Şubat 2013

  Henüz tarafıma dönüş yapılmış değil. Abone merkezinin iş bilmezliği yüzünden maddi manevi zarara uğramaktayım. Konunun derhal çözüme kavuşturulması gerekmekte.

 • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön