15 Mayıs 2013 #1799411

Vodafone Abone Merkezi Personeli Yanlış Bilgi Verdi!

Kullanmış olduğum cep avantaj mini ek olarak cep net limitsiz paketim vardı, eski abone olduğumdan dolayı hala kullanabiliyordum. Vodafone'nun galaxy s4 kampanyasından yaralanmak için cepnet paketimin iptal olmayacağı bir kampanya seçtim, Fakat gittiğim abone merkezi çalışanı beni red classıc tarifesine yönlendirdi, ben net paketimi kaybetmek istemediğim için kabul etmedim.


Bunun üzerine yetkili kişi red tarifesine geçsem dahi tarife de bulunan internet kotasını geçtiğimde cepnet paketimden internetin devam edeceğini söyledi. Ben emin misin? dedikçe "evet, devam edecek"dedi, tekrar sordum ve başka bir çalışanı örnek gösterdi diğer kişide onayladı.
Paket şuan iptal oldu. Bu nasıl açıklanır?

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,507344****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 16.05.2013 tarihinde Vodafone Cep Merkezimiz tarafından bilgilendrime sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön