31 Ağustos 2013 #1986686

Vodafone Abartılı Fatura Gönderiyor!

Vodafone Red tarifem var. Yurt dışında Vodafone operatörünün 23 ülkede de geçerli olan bir tarife. Dolayısıyla yurt dışında da bu haklardan yararlanabilmem gerekirken, bu 23 ülkeden biri olan Almanya'da 15 dk. GPRS kullandım diye vergiyle beraber 663 TL fatura gönderdiler.


Tarifeye göre 55 TL gelmesi gerekiyordu. Bu haksızlığın önlenmemesi durumunda Vodafone ile sözleşmemi iptal etmeyi düşünüyorum. Gerekirse mahkemeye vermeyi düşünüyorum. Param iade edilinceye kadar başvurmam gereken tüm kanallar aracılığıyla sorunu çözmeye çalışacağım.

Çetin 78 Okunma

Cevaplar

  • Çetin03 Eylül 2013

    Henüz VODAFON haksız kazanç sağladığı 663 TL hakkında bir yanıt vermedi. KOnuyu her alana taşıyarak peşini bırakmayacağım

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmemiş olup,tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön