20 Eylül 2017 #9494997

Vodafone A101 Hediye Çeki!

13 Temmuz'da Vodafone'un A101 kampanyası ile hattımı Vodafone'a taşıdım. Yıllar önce Vodafone'dan faturalı hat alıp ciddi maddi zarar uğradığım için firmanız benim için tercihler arasında değildi. Fakat çevremin de tavsiyesiyle hattımı aktardım. A101 hediye çeki de cazip gelmişti. Hat işlemlerini yapan A101 görevlisi bana hediye çekimin 2018'e kadar kullanılabileceğini söyledi. Birkaç kez sordum emin olmak adına aynı cevabı aldığım için üstelemedim. Ayrıca bana hediye kodum mesaj ile gönderildiğinde son kullanım tarihine dair hiçbir bilgi yoktu. Ben de A101'den ihtiyacım olan bir şey alana kadar beklettim. 20 Eylül itibariyle kodun kullanım süresi dolduğunu A101'de öğrendim. Yani ne diyebilirim? Hem son kulanım tarihi yanlış aktarıldı bana, hem siz mesaj ile kodu gönderirken son kullanım tarihi yazmadınız. Mağdur olan benim. Sonuçta bu kampanyadan yararlanmak istiyordum öneriniz nedir.

Zeynep 1.441 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep02 Ekim 2017

    Yok böyle bir şey. Şikayetimi herhangi bir şekilde benimle muhatap olmadan kapatıyorsunuz. Böyle ise çözümünüz bu sitede ne icraatınız var? Şikayetimi tekrar yazıyorum: 13 Temmuz'da Vodafone'un A101 kampanyası ile hattımı Vodafone'a taşıdım. Bana A101 hediye kodum mesaj ile gönderildiğinde son kullanım tarihine dair hiçbir bilgi yoktu. 20 Eylül itibariyle kodun kullanım süresi dolduğunu A101 'de öğrendim. şu anda kazanılmış kodumu kullanamıyorum, 2 ay içinde nasıl doluyor bu kodun süresi? Siz mesaj ile kodu gönderirken son kullanım tarihi de yazmıyorsunuz, ben nereden bilebilirim ne zaman bitiyor.! 1 müşteri 1000 müşteridir unutmayın. Sizi çözümcü olmaya davet ediyorum. Umarım bir önceki şikayetime dair tutumu bırakır bana hediye çekimi gönderirsiniz. Teşekkürler... .

  • Zeynep01 Ekim 2017

    Bana Vodafone u övenler.? Kazanılmış hediye çekimin (kuponu mesaj olarak gönderirken herhangi bir son kullanım tarihi belirtmediniz) herhangi bir uyarıda bulunmadan 'süresi doldu' ile sona erdiğini mağazada öğrendim. Hala herhangi bir yetkiliniz bana ulaşmadı. Ulaşılana kadar yazılarıma devam edeceğim. Yok böyle bir şey.

  • Zeynep27 Eylül 2017

    Hiç kimse aramadı, gerçekten yani sizin hattınıza geçince iletişim kopuyor herhalde? Müşteri hizmetlerinizi aramak neden ekstra ücretli o da gerçekten çok tuhaf. Kazanılmış hediye çeki hakkımı yanlış ve eksik bilgilendirmeler yüzünden kaybettim bu kadar mı sonuç? Çözüm öneri sunmak gibi bir şey yok mu. Yıllar önceki Vodafone hizmet anlayışı hala aynı mı devam ediyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön