06 Mayıs 2013 #1782162

Vodafone 90 Gün Şartı!

30/05/2013 te Çankırı'daki Vodafone bayisine gittim. Numara taşımak istediğimi "ÖZGÜR KOMPLE (19TL)" tarifesine geçmek istediğimi söyledim. 05/05/2013 'de geçiş sağlandı. Aynı gün lira yükledim ve Vodafone müşteri hizmetlerini aradım.


Tarifemin cebine göre tarifesi olduğu öğrendim. Freezone kayıt yaptırılmadığını ve 90 günü geçmediği için tarifeden faydalanamayacağımız söylendi. Bende bunun sorumlusunun cep merkezi olduğunu söyledim ama tam arafta kaldım hiçbir kampanyadan yararlanamıyorum. Şimdi Vodafone merkezleri insanları neden bilgilendirmeden tamam deyip sonradan insanları mağdur ediyor Vodafone 'den şikayetçiyim.

Selman 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,543865****numaralı hattınız için KOMPLE OZGURLUK paketinizin tanımlama işlemleri gerçekleştirilmiş olup,promosyon yüklemesi sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön