14 Mayıs 2013 #1796581

Vodafone 9 Yıldır Kullandığım Hattımın Bilgi Verilmeden Kapatılması!

054341**** nolu 9 yıldır hat kullanıcısıydım. Telefonum bozuk olması 4 kere tamire yollayıp geri gelmesi ve her yollamada 20 gün boyunca telimin hatsız kaldı daha sonra Nokia telimi tüketici mahkemesine verdim 4 ayda orada kaldı ve bende kontör yüklemedim en son ne zaman yükledim bilmiyorum. Ama hattım mı diğer telimde takılıydı tamam çok kullanmadım ama yine aktifti DEĞERLİ YETKİLİ ARKADAŞIM: Benim 9 yıldır kullandığım hattımı bana 1 sms bile yollamadan uzun zamandır kontör yüklemedim diye kapatmışsınız bana bir uyarı sms yollayamadınız mı?direk kapatıyorsunuz. sizin müşteriye verdiğiniz değer bu kadar mı?

İsmail 47 Okunma

Cevaplar

  • İsmail14 Mayıs 2013

    tesekkurler bu msjınızla bırlıkte vadofon kullanımım surem bırdaha gerıye donusu yapmamak uzere sona ermıstır. benım ıstedıgım hattımı kapatmadan bır sms atmanızdı ama anladım kı vadofonun musterıye verdıgı deger bu kadarmıs tesekkur edrım

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 543416xxxx numaralı hattınıza lira yüklemenizi iptal olması için geçen süre olan 270 gün içerisinde yapmanız gerektiğini iletmek isteriz. Aktif Kullanım Süresi 180 gün olup, hattınız arama, aranma, SMS gönderme, SMS alma ya açıkdır. Kısıtlı olan 90 gün olup, hattınız arama ve SMS gönderme ye kapalı, Aranma ve SMS alma ya açık olduğu sürectir. Bu süreler içerisinde Lira yüklemesi yapmadığınız için hattınızın iptal olduğunu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön