27 Ağustos 2013 #1977620

Vodafone 9 Aydır Fazladan Tahsil Ettiği Faturayı Ödemedi!

05/12/2012 tarihinde Vodafone firması hattıma ait 2 adet faturaya istinaden 2 farklı bankamdan ödeme aldı. 12 Aralık'ta bunu ben fark ettim kendilerine ilettim ve daha önceki şikayetimde bildirdiğim gibi kendileri ile yüzlerce kez görüşmeme rağmen hala paramı iade etmediler.


Paraların ödeme dekontlarını ve mevcut faturalarımın tahsil edilip kalan paramın tarafıma iadesini istediği dilekçeyi fakslasam da aylarca telefonumu kapatıp açıp beni mağdur ettiler.


Hattımın kapalı olduğu sürelerin paket ücretlerini de faturama yansıtıp bana borçları olduğu halde beni icraya verdiler,icrayı ödedik ve Vodafone'u tekrar aradım ancak 9 ay geçmesine rağmen hala sistem sorununu çözemedi.

Gökhan 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, gerekli kontroller sağlanmıştır. Alacaklı olduğunuz tutar için talep ettiğiniz hesaba iade işleminin 24.09.2013 de başlatıldığı görülmüştür. İade sürecinin 4 iş günü içinde tamamlanmakta olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön