21 Ocak 2014 #2248549

Vodafone 83 TL'lik İnternet Ücreti Çıkardı!

Vodafone müşteri temsilcisine ulaşılamıyor, derdimizi anlatacak kimse yok, interneti hiç kullanmadığım halde sırf 83 tl data kullanımı faturası geldi, nasıl oluyor anlamadım, nereden gidiyor. Bu internet, mobil ağımı tamamen kapattım, telefonu elime almaya korkar oldum, cihaz aboneliğim olmasa hemen başka bir operatöre geçeceğim, hem kocaman şirkette bize cevap verecek canlı kanlı bir ses neden bulunamaz, nerede görülmüş böyle bir şey, bir de sikayetvar.com cevaplarında hala 542'den bize ulaşabilirsiniz diyorlar ya çıldırasım geliyor.

Safinur 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Safinur21 Ocak 2014

    542 numarasını arayacağız, sonra kaça basacağız , müşteri temsilcisi kaç numarada, benim gibi binlerce insan müşteri temsilcisinin hangi numarada saklandığını merak ediyor :( ... Bu arada 12 yıllık vodafone abonesiyim, ilk defa şikayetçiyim, şikayetimin çözümünde titizliğinizin takibindeyiz, buradan çözümü detaylı paylaşacağım...

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön