16 Mayıs 2013

Vodafone 8 Günlük Kullanıma 30 Günlük Fatura!

Vodafane kullanırken Operatör değiştirmek suretiyle Avea ya geçiş yaptım. 01-04-2013 tarihinde başvuru yaparak geçiş işlemlerini başlattım. 08-04-2013 te geçiş tamamlandı.


Daha sonrasında Vodafone tarafından 01/04/2013- 30-04-2013 arasını kapsayan tam fatura gönderildi. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bunun telekominikasyon daire başkanlığının kararına istinaden yapıldığını buna hakları olduğunu söylediler. 8 günlük kullanım yaptığım halde 30 gün kullanmışım gibi fatura gönderen Vodafone i şikayet ediyorum. Gerekli adli yargı işlemlerinide başlatacağımı bildiririm.

Halit 28 Okunma

Cevaplar

  • Halit17 Mayıs 2013

    Sayın vodafone yetkilisi yasal dayanağınız nedir? 8 gün için 30 gün ödenecektir diye bir yasa tüzük tebliğ yönetmelik varmıdır elinizde? Yasal dayanağı olmayan bu uygulama haksızdır ve bu haksızlık ya çözümlenecektir yada adli yargıya intikal edecektir.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,555311****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihizin Her ayın son günü olduğu 08.04.2013 tarihinde farklı operatore taşımış olduğunuz görülmüştür.Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda toplu süre ücretininin tamamını ödenmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön