18 Eylül 2013 #2017990

Vodafone 78 TL Ekstradan Faturama Yansıttı!

Üye olduğum Vodafone hattın aylık ücreti 35 TL olarak bir buçuk yıldır kullanmaktayım. Bu ay paket aşımı yaptım. Paket aşımında dakikası 43,89 kuruş olduğu söylenirken 68 dk paket aşımı için ödediğim miktar 78 TL ekstradan faturama yansımış.


Toplamda 113 TL faturam gelmiş. Bunun haksız kazanç olduğu kanaatindeyim. İlk defa böyle bir şeyle karşı karşıya kaldım. Çağrı merkezide vergilerden kaynaklıdır diye geçiştirdiler. Artık etrafımda bulunan bütün insanlara bunu anlatacağım. Eğer ki bu haksız kazanca ihtiyacı varsa fazladan parada yatırıp hattımı kapatacağım.

Yeliz 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı ve süre bilgi sms gönderimi sağlandığı tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön