06 Mayıs 2013 #1781833

Vodafone 770 TL Borç Çıkardı!

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki hakkımı arayabilmek adına yaklaşık 12 tane, çağrı merkezi müşteri temsilcisi diye adlandırdığınız ve fakat iletişimden bir haber çalışanınızla görüştüm.


Red tarife ile 3 tane hat aldım sizden.hatları satın alırken 80 tl ödemem için taahhüt yapmam gerektiği söylenmedi. Dolayısıyla taahhütsüz almış oldum. Ay sonunda 3 hattım için de 107 tl fatura geldi. Tamam dedim sorun olmuştur, hatayı düzeltmek için 444 0 542 yi aradım. bir çok görüşme yapmama rağmen, kesinlikle problemim çözülemedi.


En sonunda hatlarımı kapatmaya karar verdim.Bu defa da karşıma 770 tl borç çıkardınız! 1,5 önce aldığım ve sadece 1 ay kullandığım hatları kapatmak için 770 TL?

Rüveyda 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde imzalamış olduğunuz taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön