24 Kasım 2014

Vodafone 7010 Servisi Mağduriyet Dışında Bir Şey Değil!

Kontör yüklemem gerekti. İnternet üzerinden Vodafone kontör yükleme hattı olan 7010 Numarasını bulup aradım. Telefonda görüştüğüm görevli hızlı hızlı konuşup 7010 aradığım için dakikalar kazandığımı hediyeleri olduğunu söyledi. Onaylıyor musunuz? Dedi. Bende Evet dedim, konuşmaya tamamen vakıf olmadan. Daha sonra kredi kartı ekstresinde 99 TL 9 taksitle ücret yansıttıklarını fark ettim. Bu hatadan acil dönülmesini üyeliğimin iptali ve karttan çekilen tüm tutarın iadesini geri istiyorum.

Semra 97 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 26.11.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön