08 Ekim 2014

Vodafone 7010 Servisi 99 TL Üyelik Bedeli Kesti

Yeni Vodafone hattı aldım ve lira yüklemek için müşteri hizmetlerini aradım, müşteri temsilcisi sadece 7010 Alokontör servisinin yükleme yapabildiğini belirtti. Taşeron firma Alokontör ile yaptığım görüşmede üyelik ile ilgili bilgilerden ve çok uzun süren bir bilgi aktarımı sonrasında onaylıyor musunuz sorusu soruldu ve talep ettiğim kontör haricinde hiçbir şey onaylamıyorum dedim ve buna rağmen kartımdan 99 TL üyelik bedeli kesildi. Üyelik iptali istediğimde ise kontör yükleme işlem bedeli olarak 5'er TL ve üyelik iptali için 4. 80 TL ve kalan 84 tl'yi de 9 taksitte geri ödeyeceklerini söylediler her ay 9 küsür tl. Vodafone kurumuna teşekkürlerimi sunarım bana bu durumu yaşattığı için.

Yasar 1.994 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ekim 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön