18 Kasım 2014

Vodafone 7010 Servisi 99 TL Çekti!

16.11.2014 tarihinde Lira yüklemek için çağrı merkezinizi aradım. Çağrı merkezi yapamadığını ancak Vodafone'a bağlı 7010 Alokontör hattını arayarak yükleme yapabileceğim söylendi. Bende burayı aradım ve yanıltıldım! Bilgim haricinde kredi kartımdan 99 TL çekildi.


Sözüm size Vodafone " Ailesi " Böyle bir yanıltma olayının içinde olmanız hayal kırıklığına uğrattı. Oysa ki Vodafone'a güvenerek kredi kartı bilgilerimi paylaşmıştım. Senelerdir ailecek Vodafone kullanıyoruz, hiç yakıştıramadık. En kısa zaman içinde hattımızı değiştireceğiz, bütün eşime dostuma herkese bu olaydan bahsedeceğim.

Yigit 231 Okunma

Cevaplar

  • Yigit20 Kasım 2014

    Firmanın geri dönüş yapmasının neye faydası var, çözüm üretmedikleri sürece ? Kredi kartımdan çekilen paranın 9 Taksitte geri dönmesini beklemek mi çözüm? Siz ve birlikte çalıştığınız 7010 servisi insanları yanıltarak hesabından parayı çeksin, o parayı kullansın ve müşterisine 9 taksitte geri versin. Bumu adalet?

  • Vodafone Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 17.11.2014 ve 19.11.2014 tarihinde hizmet aldığınız firma tarafınıza geri dönüş yaparak, kullanımlarınız hakkında detaylı bilgi paylaşımı sağlamıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön