19 Eylül 2014

Vodafone 7010 Mağdur Ediyor!

Daha önceki yazdığım şikayetten sonra 7010'dan aradılar ve hediye her yöne 15 lira verdiler. Daha sonra farklı numara lira yüklemek için aradığımda gene uzun uzun bir şeyler dediler hediye gömlek falan dediler bu sefer detaylı sorguladım ve hediye gömleği alabilmek için daha 1 ay bile kullanmamış olduğum sisteme 1 yıl daha üye olmam gerekiyormuş. 10 liralık gömlek verecekler sizden 60 70 lira gibi para alacaklar. Alokontör de hiçbir şeyi aceleye getirmeyin oradaki çalışan personeller prof. bir noktayı kaçırırsanız hediye kazanayım derken kartınızdan hediyeden fazlası çekilip üyeliğiniz uzayabilir.

Özgür 226 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.09.2014 tarihinde hizmeti veren firma tarafınıza geri dönüş yaparak, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğunu belirtmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön