01 Mayıs 2013 #1773815

Vodafone 7 Günlük Fatura!

Mayıs 8 itibariyle askerlik görevimi yapmaya başlayacağımı bu sebeple faturalı hattımı faturasız bir tarifeye geçirmek istediğimi belirttim. Fakat çağrı merkezindeki çalışan bana ayın 8 inde de tarife değişikliği yapılsa ayın sonunda da yapılsa tarife ücretinin tamamı tarafıma yansıyacağını söyledi. Peki ben bu tarifeyi 7 gün kullanıp 8 inde farklı bir tarifeye geçmek istediğimde neden faturamı 7 günlük ödemiyorum da tamamını ödüyorum. Çağrı merkezi tarafından aldığım cevap açıklayıcı olmadığı için tarafıma 7 günlük faturanın yansımasını talep ediyorum.

Burak 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 507503**** nolu hattınız ile ilgili yapılan incelemede fatura kesim tarihinizin herayın son günü olduğu görülmüştür.Hattınıza ait geçiş talebi 08.03.2013 tarihinde tamamlanmıştır. Geçiş işleminize bağlı olarak,geçiş tarihine kadarki kullanımlarınız,aylık bundle (toplu süre) ücretiniz ve vergilerden oluşan son bir dönem faturanız oluşturulmuştur. Faturalandırmanıza yönelik herhangibir sorun bulunmamaktadır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön