20 Ocak 2014

Vodafone 650 Lira Fatura Gönderdi!

11.01.2014 akşamı Vodafone müşteri temsilcisi ile yaptığım konuşmada dahil olduğum paket içinde Arnavutluk'a çıkış yaptığımda da interneti mi aynı şekilde kullanabileceğim ekstra bir işleme gerek olmadığı söylendi.


12.01.2014'te Arnavutluk'a gittim ve 16'sında döndüm. Bugün gelen 651 liralık faturaya itiraz için aradığımda whatsapp'tan yapılan görüşmelerin buna dahil olmadığı söylendi. Buna dair hiçbir bilgi verilmemişti ve zaten ben de yalnızca whatsapp üzerinden görüşme yaptım. İtiraz kaydım oluşturuldu. İşin kılıfına uydurulmamasını istiyorum. Konuşma kayıtlarını da temin edip gerektiği takdirde sunacağım.

Ozge 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön