26 Mart 2013 #1706325

Vodafone 60 TL'lik Tarife 189 TL Fatura!

Vodafone'de her yöne 2000 dk 2000 sms 2 gb tarifem var katlamalı tarife midir nedir ondan 12 ay taahhüt vererek aldım 8 ay oldu. Bugün fatura geldi ve 189 tl fatura ile karşı karşıya kaldım. Datayı geçtiğimi biliyordum ama sms geçmediğime emindim. sms geçmiş olarak görünüyor faturada.


Bilgilendirme mesajları da sadece 1000 sms bittiğine yönelik ama Müşteri hizmetlerini aradığımda ilk başta bana 1000 dk konuşmanın katladığını ancak sms'in katlamadığını söyledi. Bende taahhütümden vs bahsedince "gözümden kaçmış pardon" diyerek lafı değiştirdi. Diğer hattımda vodafone ve 2011 den beri 20 tane şikayetim oldu birine dönmediler.

Ufuk 55 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk23 Nisan 2014

  ilgisiz baştan savıcı bir yapıda çalışan ve her şeye şikayet formu oluşturup kesinlikle döneceğiz deyip asla dönmeyen bir firma (belki 20 tane form oluşturdum 1 tanesine bile dönüş yapılmadı) mantıklı bir cevap asla alınamadı. son aramamda MT bana açıklama yapacağını söyleyip bekletiyor sonrasında "eee data kullanmışsınız" diyor data kullanmadığımı iddia ediyordum sanki traji komik cevaplar pişkinlikler yetkisi olmayan MTlerin sürekli muhatab olarak karşımıza çıkması. ben cümlemi bitirmeden ses yükselterek araya girmesi vs vs... saymakla bitiremeyeceğim bir ton saçmalık bir kere bile dönüş yapmamaları zaten iş ciddiyetlerini gösteriyor. sanırım nasılsa faturayı ödeyecen nasılsa kullanacan rahatlığı var!!

 • Ufuk10 Nisan 2013

  yaptığım bağışın miktarını ben zaten biliyorum. benim burada kızdığım konu müşteri temsilcileriniz konuşma şeklilleri ve bilgisizliği bana önce başka söylüyor ben sözleşmemin detaylarını anlattığımda(ki bunu benim aktarmam bile saçma) aa pardon gözümden kaçmış diyor. MT'de insan hata yapar eder gibi düşünce kusura bakılmasın bende olmuyor. Sonuçta markanızı lanse eden bir kişinin bu tür küçük bile olsa hatalar yapmaması gerekiyor. Ayrıca diğer hattımıda sırf bu müşteri temsilcileriniz dolayısıyla iptal ettirmek durumundayım.

 • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 543388xxxx numaralı hattınıza 1000 adet sms hakınının tamamını kullanmış olduğunuz tespit edilmiştir. Buna bağlı olarak Dönem Yurt İçi SMS+MMS ücreti olarak faturanıza ek ücret yansımış olduğunu da iletmek isteriz. Ayrıca bağış kampanyasına katılmış olduğunuz ve ücretininde faturanıza yansıdığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön