06 Şubat 2014 #2280029

Vodafone 6 TL'ye Google Açmaya Bile Yetmeyecek Ek Paket Satıyor

Vodafone'dan internet paketim dolunca 6 tl karşılığında ek paket alabileceğim mesajı geldi. Ben de aldım. Ancak daha Google'dan arama yaparken (20 saniye) ek paketin %80'ini kullandığım mesajını aldım ve saniyeler içinde, daha sayfaya giriş yapamadan paket doldu. Aynı durum bu fatura döneminde iki kez daha yaşandı.


Müşteri hizmetlerini aradığımda bana ek paketin mesajla alınması durumunda 1 kb 25 kuruştan ücretlendirildiğini söylediler, yani 6 tl=24 kb. Eğer istersem bu yaptığım görüşmede 5 tl karşılığında 100 mb satın alabileceğimi, diğer paketi kendi talebimle aldığımdan bir şey yapılmayacağını söylediler. Kullanmadığım internet için 18 tl alan Vodafone'u bu yanlıştan dönmeye ve paramı iade etmeye davet ediyorum.

Eda 30 Okunma

Cevaplar

  • Eda10 Şubat 2014

    vodafoneun şikayetime yaklaşımı ciddiyetten uzak ve çözüm getirmeyi amaçlamayan bir tavırdan ibaretti. özetle "birşey yapamayız, satın almasaydınız ek paket falan" demeye getirdiler. bu operatorü kullanmakta hata yaptıgımı bir kez daha gösterdiler. hem daha kapsamlı hem daha uygun bir paketle turkcelle geçiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön