11 Eylül 2013 #2005753

Vodafone 6 Gün Kullanıma 30 Günlük Fatura Kesti!

Vodafone'da bir yıllık taahhüdüm dolduktan sonraki gün başka bir operatöre geçtim. Geçiş süreci 4-5 gün sürdü. Vodafane'a geçiş yaptığım bir önceki dönem faturasını ödedim. Bugün e-postama baktığımda aynı faturadan bana bir tane daha gönderdiler. 6 günlük Vodafone faturasının bir aylık faturayla aynı olduğunu gördüm.


Müşteri hizmetlerini aradığımda yeni fatura dönemine girdiğim için günlük fatura çıkmadığını bir günlük dahi kullansak tam fatura geleceğini söylediler. Böyle bir şeye ilk defa Vodafone'da şahit oluyorum. 6 günlük kullanıma 30 günlük fatura keserek adeta başka bir operatöre geçişimden ceza kesen bir şirketle bir yıl çalıştığım için kendime kızıyorum.

Fatih 53 Okunma

Cevaplar

  • Fatih11 Eylül 2013

    Konuyu en kısa zamanda tüketici hakem heyetine taşıyıp sonucu buradan yayınlayacağım. Ayrıca üzerime kayıtlı diğer Vodafone hattını da başka operatöre geçireceğim. Bir daha da zinhar Vodafone'la çalışmayacağım.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın F**** A********* Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 6.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön