13 Şubat 2013

Vodafone 6 Aylık Faturayı Peşin İstiyorlar!

Daha öncede bu konuda şikayetimi dile getirmiştim. 189 tllik faturamı Vodafone geri verdi eyvallah lafım yok ama hattım kapandı. Ben 189 tl yi ödeyecekmişim ve daha sonra taksit taksit faturamdan onlar düşecekmiş. Faturayı da yatırmazsam hattım açılmayacakmış. Bu demek oluyor ki benden 6 aylık faturamı peşin almak istiyorlar.


Ayrıca daha önce iletmeme rağmen '' ben bu faturamı ödemek istemiyorum ona göre işlem yapınız'' dememe rağmen, ayrıca konuşmaların kayıt altına alındığını söyledikleri halde buna bağlı birime bağlanamadığım ve mağdur olduğumu düşünmekteyim.Otomatik ödememi bile iptal ettim Daha önce 2 kayıt açtırdım ve ben bu faturayı ödemek istemiyorum dediğim halde buna zorlanıyorum.

Okan 50 Okunma

Cevaplar

  • Okan13 Şubat 2013

    Emeği geçen herkese teşekkürler. Sorun çözümlendi.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 544464**** numaralı hattınız için ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde alacaklı olduğunuz tutara istinaden Ocak faturanız tarafımızdan ödendi durumuna getirilmesi için işlemleriniz başlatılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön