02 Eylül 2013 #1987804

Vodafone 6 Ay Sonra Paket Ücreti Kesti!

53135715** nolu telefonuma her zaman yaptığım gibi TL yükledim ve her ay yararlandığım her yöne 500 dk tarifesinin yenilenmesini bekledim ve bana bir mesaj geldi gelen mesajda 15 TL karşılığında paketiniz yenilenmiştir diye ne paketi olduğu yazmıyor, neye abone olduğumu söylemiyor.


Çağrı merkezini aradığımda aylar önce internet aboneliği olmuş ona kesilmiş peki ben son altı aydır TL yüklediğimde neden internet paketine kesilmiyor da 500 dk geliyordu bu ay ne oldu da internet paketine kesildi. Eğer yüklediğim TL hesabıma geri aktarılmazsa üzerime kayıtlı Vodafone'a ait 2 hattımı da taşıyacağım bilgilerinize ve bir daha asla Vodafone kullanmayacağım.

Yunus 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön