09 Haziran 2014

Vodafone 5698'den Uygunsuz Mesajlar Geliyor!

Yıllardır Vodafone kullanıcısıyım son birkaç aydır telefon hattıma 5698 gibi saçma sapan bir yerden +18 içerikli mesajlar geliyor ve her mesaj faturama 0,98 krş. yansıyor. Sorunun halen daha çözülmediğini görmekteyim. Yansıyan ücretten dolayı madden ve gelen içeriklerden dolayı da manen mağdurum. Konuyla ilgili olarak ilimizde bulunan tüketici hakem heyetine ve tüketici mahkemesi yerine bakan Asliye hukuk mahkemesi ve İl ticaret müdürlüğüne başvurmayı düşünüyorum. Konu ile ilgili olarak bana geri dönüş yapılmasını istiyorum.

Ünsal 255 Okunma

Cevaplar

  • Ünsal14 Haziran 2014

    HERHANGİ BİRŞEY ÇÖZÜLEMEDİ . Hatta sorun olmadığını bile söylediler.

  • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 12.06.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön