30 Ekim 2014

Vodafone 5698 İmuhabbet SMS Mağduriyeti!

1 ay önce T*** Vodafone'a geçtim ve 1 ayda 9 defa hattıma 5698'den arkadaşlık chat +18 mesajlar geliyor. İlk başlarda önemsemedim ücretsiz sandım geçiştirdim. Bugün iMuhabbet Servisini kullandığınız için teşekkür ederiz mesajı geldikten sonra öğrendim ki her mesaj için 90 krş kesiyor. Ayrıca iptal etmek için de 90 krş kesiyormuş.

Vodafone müşteri hizmetleriyle görüştüm, bana yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Ne demek bir şey yok? Biz böyle bir şeye üye olmadan nasıl para kesebilirsiniz diyorum, mağduriyetinizi anlıyoruz ama yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Vodafone'a geçtiğim için çok pişmanım. En kısa zamanda tekrar T*** geçmek istiyorum.

Mehmet 241 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 05.11.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Mehmet03 Kasım 2014

    Vodafone'dan arayan soran olmadi hala. Kaliteli bir firma diye gectim ama ilgilenen alakadar olan kimse yok..

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön