14 Ocak
#13446653

Vodafone 56,00 TL Açma Kapama Ücreti Alıyor

Vodafone faturama 56,00 TL açma kapama ücreti eklemiş. Normalde 28,00 TL olan ücreti 56,00 TL olarak yansıtmıştır. Müşteri hizmetlerine kesinlikle ulaşmıyorum. İlgili yerleri tuşlamama rağmen hatalı tuşlama yaptınız deyip tekrar ana menüye bağlıyor. Kesinlikle bir muhatap bulamıyorum. Vodafone şubeleri ise yine müşteri hizmetlerine yönlendiriyor, kesinlikle yardımcı olmuyorlar.


Vodafone'dan şikayet yazdım ama dönüş yok. Bu hattan çıkacağım ancak bunun için bile müşteri, hizmetlerine bağlanmak gerekiyor. Müşteri hizmetlerine bağlanamama sürecinin videosunu çektim bütün sosyal hesaplardan paylaşacağım.

Deniz Deniz 1.239 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak görüşme sağlanmış ve gerekli işlemler tamamlanmıştır. Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ve ya 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ya da 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Deniz14 Ocak

    Yaklaşık 1 haftadır Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanıp sorunumu çözmek istiyorum ancak 542 ya da başka bir iletişim kanalından kesinlikle ulaşamıyorum. Vodafone şubeleri ise hiçbir şekilde yardımcı olmuyor ve müşteri hizmetlerine bağlanın diyor. Bir şube 5 defa "müşteri hizmetleri" deyin diyor, diğeri saat 18.00'den sonra bağlanmayı deneyin diyor. Bu nasıl garip bir durumdur, kendi çalışanları bile nasıl ulaşılacağını bilmiyor ve yardımcı olmuyor. Bu konuda acilen ulaşılmasını talep ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler