19 Ekim 2013

Vodafone 542 Yetkilileri Kendi Kafasına Göre Değişiklik Yapmış!

10/10/2013 tarihinde 542'yi arayarak 1,5 yıl önce cihaz kampanyasından yararlandığımı ama taahhüt 24 ay olduğunu ve cayma bedelini kabul ederek kampanyayı sonlandırmak istedim. Sırf tekrar daha iyi cihaz alabilmek için.Gayet başarılı şekilde sonlandı. Ertesi günü cihaz almak için bayiye gittim.

Yıllardır faturalı kullandığım hattımın yanlış işlem ile faturasıza çevrildiğini öğrendim..Vodafone 542 yetkilileri hemen hatasını anlayıp faturalıya geri çevirmişler ama bu hata yüzünden yeni cihaz almak için cep özgür tarifesine geçemiyorum yeni cihaz alamıyorum. Kimlik numarama kayıtlı 3 kullanıcı var dediler. Bu yüzden tarife değiştiremiyorsun dediler. Halbuki böyle birşey yok. Eşimin TC ile denedik yine aynı.

Engin 75 Okunma

Cevaplar

 • Engin22 Ekim 2013

  yıllardır vodafone faturalı hat kullanıcısıyım.10 gündür beni sürekli oyalıyorlar ve bana sürekli yanlış bilgiler veriyorlar.

 • Engin22 Ekim 2013

  sorumun ilk kısmını cevaplamadınız.hattımı benim bilgim olmadan faturasız hatta geçirip tekrar faturalı yaptılar. bu yüzden adıma 2 fatura düzenlendi. sırf tekrar faturalı hatta geçtiğim için.

 • Vodafone Temsilcisi20 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 543303xxxx nolu hattınız incelendiğinde, mevcutta bir hattınız üzerinde Genç Avantaj Ekstra tarifesi kullanıldığı görünmüştür. Tarife esasları gereğince, bir TC kimlik numarası ile sadece bir faturalı Genç Avantaj Ekstra tarifesi kullanabilir, ek olarak farklı bir TC kimlik numarası tanımlansa dahi aynı kişi adına belirtilen paket tanımlamasının tekrar gerçekleşemediğini belirtmek isteriz . Genç Avantaj Ekstra tarifesi esasları için bknz. http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/genc-avantaj-ekstra/icmp/mdd_gencavantajekstra Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi ve kampanya mevcut olup, tarifeler ile ilgili bilgi alabilmek için ekte sunulan linkleri tıklayabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.home.php http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi19 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön