09 Aralık 2014

Vodafone 542 Müşteri Hizmetleri

08.07.2013 tarihinde aylık 56.10 TL karşılığında 2 yıl süreyle kurumsal her şey dahil pro pakete abone oldum. 16 eylül-15 ekim 2014 dönemini kapsayan faturam 197.60 TL gelince hemen 21 ekim tarihi itibariyle 542 müşteri hizmetlerini aradım ve bilgi almak istedim. Müşteri hizmetleri tarafından paketim dahilinde konuşma aşım mesajının teknik bir sebepten dolayı ulaşmadığını ekranından gördüğünü ve faturamda ki düzeltmenin 2 gün içerinde yapılacağını ve bilgisinin tarafıma iletileceğini söyleyerek, özür diledi.

Daha sonrada defalarca 542'i aramama rağmen bugün yarın ben bir üst departmana iletiyorum denilerek alaycı bir şekilde hattımı da kestiler ve 15 gündür hattım kapalı. Hala bekliyorum!

Süleyman 1.711 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön