14 Eylül 2013 #2011958

Vodafone 542 Konuşmamıza İzin Vermiyor!

Telefonuma 7000'den hattımın gri hatta alındığı bilgisi geldi. Vodafone müşteri hizmetlerini arayın yazıyordu. 542 noyu aradım. 40 kuruş ücretli sesli mesajını dinlettikten sonra fatura borcum, tarihi, son ödeme günü vs. ne kadar gereksiz şey var ise dinlettiler. Bir türlü müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Tamamı sesli mesaj. Canlı bir yetkili yok. Bir kaç sefer döndüm. tekrar aradım. Bir işe yaramadı. Sonunda telefonu kapatıp, sikayetvar'a yazdım. Konuşmak için 542'yi aramayın. Dinlemek için arayın.

Canan 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 7000 üzerinden bağlanmaya çalıştığınızda hattınıza ait borç ve ödeme bilgisi paylaşılmakta olduğunu belirtmek isteriz. "Müşteri Hizmetlerimize ulaşamama" şikayet konusu olan mailiniz ile ilgili olarak, öncelikle siz abonelerimizin talep ve sorunlarını karşılayabilmek, en kısa sürede çözüme ulaştırabilmek ve siz değerli abonelerimizin memnuniyetini kazanmak için sürekli gelişmekte ve hizmet kalitemizi arttırmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Ancak, Müşteri Temsilcisine bağlanma süresi hatta bulunan abone sayısıyla birlikte yapılan görüşme süresine göre de farklılık gösterebilmektedir. - Müşteri Hizmetleri arama ücreti: Faturasız hatlar için 40 Kuruş, faturalı hatlar için ise 35.14 Kr'dur. Sesli anons sistemi üzerinde önerilen adımları takip ederek, hatta bulunan abone sayısına oranla en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilmektedir. Görüşlerinizin ilgili birimler ile paylaşıldığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön