29 Aralık 2014 #2928382

Vodafone 500 SMS'im Yüklenmedi!

Vodafone'a numaramı taşıyarak "yeni duble 500" tarifesine geçtim. 19 TL'ye her yöne 500 dakikam ve 500 MB internetim yüklendi fakat 25 TL yüklemiş olmama rağmen 500 SMS'im yüklenmedi.


Müşteri hizmetlerini aramak bile ücretli bir operatöre geçmişim. 46 kuruşa görüşme yaptım ve 24 saat içinde 500 SMS'imin yükleneceği bildirildi. 24 saat doldu gene yüklemediler. Kampanya çerçevesinde vermeleri gereken her yöne 500 SMS'imin en kısa zamanda yüklenmesini istiyorum.

Necati 106 Okunma

Cevaplar

 • Necati05 Ocak 2015

  Müşteri temsilcisi beni aradı. Yeniyıl yazıp 2015'e göndermemi ve bu kampanyanın SMS'lerinin ancak bu mesajdan sonra 25 lira yüklersem olacağını söyledi. Dediğini yaptım fakat bu kampanyaya kayıt kabul edilememektedir diye Vodafone'dan SMS geldi. Sanırım beni başlarından savdılar. Bu kadar kurnaz bir operatör ve beceriksiz çalışanları olamaz sanırım. Problemimi acil olarak çözün ve hakkım olan 500 SMS'imi verin.

 • Necati05 Ocak 2015

  Müşteri hizmetleri temsilcisi beni aradı. YENİYIL yazıp 2015'e göndermemi ve bu kampanyanın SMS'lerinin ancak bu mesajdan sonra 25 lira yüklersem olacağını söyledi. dediğini yaptım fakat bu kampanyaya kayıt kabul edilememektedir diye Vodafone'dan SMS geldi.

 • Vodafone Temsilcisi05 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05/01/2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi29 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön