11 Mayıs 2013 #1792127

Vodafone 500 Dakika Yanıltmacası!

Vodafone a numaramı taşıdım, ayda 500 dakika ve de 1 gb interneti 23 tl karşılığında. Süremin dolduğu uyarısını aldım, fakat 500 dakika konuşmadığımı iyi biliyordum. vodafone den kişisel sayfama girip toplam zamana bakınca bu sürenin aslında 3, 5 saat olduğunu gördüm.


Sebebini müşteri hizmetlerinden sorunca şu cevabı aldım, 1 saniye =60 saniye , yani siz 2 dakika 1 saniye konuştuysanız onu size 3 dakika yazıyorlar. Bu durumda her aramanızda fazladan 1 dakika konuşmuş sayılıyorsunuz. 500 dakika veriyoruz deyip de esasında 300-350 arası dakika konuşmanıza müsaade ediyorlar. Aboneleri kendilerine çekmek için yanıltıcı reklam yapılıyor.

Zümrüt 170 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Kullanmakta olduğunuz paketinizin dakikalarının atış periyodu 60 saniye olup, bu bilgi size sunulan aşağıdaki internet adresimizde mevcut olduğunu iletmek isteriz. http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön