22 Temmuz 2013

Vodafone 50 TL Gelmesi Gereken Faturam Her Ay 100 TL Geliyor!

Vodafone'dan 35 TL'lik konuşma paketim ve 15 TL'lik internet paketim olmasına rağmen her ay konuşma paket süremi aşmadığım halde (aştığım takdirde mesaj almaktayım) ortalama 100 TL fatura ödemekteyim. Konuşma ücretlerinin indirime gidildiği bir ortamda benim faturamın yükselmesi firma hakkında ön yargı doğurmakta. Söylenenin haricinde fatura yansıtmak büyük kurumsal bir firmaya yakışmamaktadır. Bir sonraki adımım ise Tüketici Hakem Heyeti'ne olacaktır.

Serkan 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serkan04 Ağustos 2013

    Merhaba Şikayetim sonucunda müşteri hizmetlerinden 23.07.2013 tarihinde arandım faturama biten cihaz sözleşmemin bu ay fazladan yansıtıldığını faturamın son ödeme tarihi olan 30.07.2013 e kadar bu bedelin düşüleceğini düşmezse faturayı ödememi daha sonra düşüleceğini belirtmiştir. Ancak 04.08.2013 tarihine kadar vodafone müşteri hizmetlerini 3 kere aradım işlem sonucunu öğrenmek için çıkan 3 arkadaştan 1 tanesi fatura son ödeme tarihine kadar(7 gün) geri iade edilir 2. arkadaş işlem süresi 15 iş günüdür 3. arkadaş 1-2 güne kadar iade edilecektir cevabı verildi. hangisine inanmalıyım aynı problemi turkcelle yaşadım 2 gün içerisinde dönüş sağlandı vodafone devlet dairesi gibi bürokrasiyemi yenildi anlamadım. Şimdi ne yapmalıyım bugün gidip yarınmı geleyim... Saygılar.

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön