01 Aralık 2014

Vodafone 50 Kişiye Dert Anlat Tek Çözüm Yok!

Vodafone müşteri hizmetlerine tarafımıza haksız yansıtılan ücretin düzeltilmesi için defalarca aramamıza ve aramalarına rağmen hiç kimse çözüm bulamamakla beraber birde dalga geçer gibi kendilerinin dahi bilmedikleri birimlere yönlendiriyorlar.


Biri diyor farklı telefondan arayıp data birimi ile görüşün arıyorsun diğeri böyle bir birim yok diyor. Haksız data ücreti yansıttınız diyorum kullanmışsınız diyorlar dökümünü gönderin ispatlayın diyorum hiç kimsenin yetkisi yokmuş. Ben ispatlıyorum data kullanmadığımızı kabul etmiyorlar. Verdikleri taahhüdü bile tutmaktan yoksunlar.

Hasan 1.103 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,01/12/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön