02 Eylül 2013 #1989443

Vodafone 5 Aydır Tarafıma Dönüş Yapmadı!

Nisan ayında Vodafone tarafıma 2 adet fatura kesti. Bunu müşteri temsilcilerine şikayet olarak belirttim. Aradan 5 ay geçti, bir çok kez bu sorunu tekrar belirttim (lafta 14 gün içerisinde bilgilendirilecektim) ama tarafıma kesinlikle bir dönüş yapılmadı.

Binay 20 Okunma

Cevaplar

  • Binay06 Kasım 2013

    vodafone dana tarafıma telefon geldi. ürün hakkında ödeme yapılacağı söylendir. ardından bir kaç günsonra kısa mesaj ve geçmişe yönelik inceleme yapıldı bir hata görülmedi diye mesaj attılar ve olayı kapadılar.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,detaylı bilgi paylaşımı gerçekleşmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön